Vario-työpöytä, 5 ulosvedettävää laatikkoa ja tummanharmaa Eluplan-taso, liikkuva, graniittilevyllä 1500/5 1500/5
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Liikuteltava mittausasema graniittilevyllä mobiilikäyttöön. Valitusta luonnonkivestä valmistettu mittaus- ja tarkastuslevy, tarkkuusluokka 0. Timanttihienohiotettu tarkastuksia varten. Virheetön, homogeeninen rakenne. Taipuma- ja vääntöjäykkä. Täysin ruostumaton ja haponkestävä, alhainen lämmönjohtavuus.
Sis. ruostumattoman M8-kierrehylsyn. Eluplan-työtaso, tumma, paksuus 50 mm; 2 mm paksu muovipinnoite, jonka pinta on kulutusta ja iskuja kestävä. Pinnoite on antistaattinen ja erittäin kestävä heikkoja happoja ja liuoksia vastaan. Sitkeä ja kova pinta soveltuu erityisen hyvin herkille osille. Kaikissa reunoissa ABS-reunalista.
Liikuteltavat tukijalat neliöputkesta, kummassakin 2 kuulalaakeroitua kiinteää ja kääntyvää pyörää ⌀ 125 mm, sileällä polyuretaanikulutuspinnalla. Kääntyvä pyörä lukituksella pyörälle ja kääntökehälle. Takaseinät ja hyllyt teräslevyä.
Maalaus
Runko vaaleanharmaa RAL 7035, laatikon etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattuja. Graniittilevyn ripustus antrasiitti RAL 7016, laatikoston runko vaaleanharmaa RAL 7035 (ei konfiguroitavissa).
Toimitussisältö
Sis. graniittilevy Gen. 0 630 x 400 mm, M8-kierrehylsy. Toimitetaan täysin koottuna.
Huomautus
Lisävarusteita on saatavilla yritysvarustekatalogissamme, osa 3.
Rakenne
24G-laatikosto, 600 mm leveä teräslevystä. Keskitetysti lukittava tappisylinterilukolla. Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaaliulosvedolla, yksittäisten laatikoiden yhden käden vapautus ja 75 kg kantavuus.
Toimitussisältö
Sis. laatikosto ulosvedettävillä laatikoilla.
Varustelu taulukon käyttöä varten
Laatikon etukorkeus mm: 50; 75; 75; 100; 125
Toteutus
Siirrettävä mittausasema graniittilevyllä mobiilikäyttöön. Mittaus- ja tarkastuslevy valittua luonnonkiveä, tarkkuusluokka 0. Timanttihienohiottu tarkastuksia varten. Virheetön, homogeeninen rakenne. Taipuma- ja vääntöjäykkä. Täysin ruostumaton ja haponkestävä, alhainen lämmönjohtavuus.
Sis. ruostumattoman M8-kierrehylsyn. Työtaso Eluplan tumma, paksuus 50 mm; 2 mm paksu muovipinnoite kulutusta ja iskuja kestävällä pinnalla. Pinnoite on antistaattinen ja erittäin kestävä heikkoja happoja ja liuoksia vastaan. Sitkeä ja kova pinta soveltuu erityisen hyvin herkille osille. Kaikki reunat on varustettu ABS-reunalistalla.
Siirrettävät tukijalat neliöputkesta, kummassakin 2 kuulalaakeroitua kiinteää ja kääntyvää pyörää ⌀ 125 mm, sileäpintaisella polyuretaanijuoksupinnalla. Kääntyvä pyörä lukituksella pyörälle ja kääntökehälle. Takaseinät ja hyllytasot teräslevyä.
Maalipinta
Runko vaaleanharmaa RAL 7035, laatikoiden etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Graniittilevyn ripustus antrasiitti RAL 7016, laatikkorunko vaaleanharmaa RAL 7035 (ei konfiguroitavissa).
Toimitussisältö
Sis. graniittilevyn, luokka 0, 630 x 400 mm, M8-kierrehylsy. Toimitetaan täysin koottuna.
Huomautus
Lisävarusteet löytyvät yritysvarusteluettelostamme, osa 3.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | siirrettävä työpöytä |
|---|---|
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Materiaalin paksuus | 1 mm |
| Rakenneversio | Teräsputkirakenne |
| Työpöydän korkeus | 850 mm |
| Levyn paksuus | 50 mm |
| Korkeus | 850 mm |
| Paino | 208 kg |
| Työtaso (paksuus) | 50 mm |
| Työtason pituus | 1500 mm |
| Työtaso (syvyys) | 750 mm |
| Tasaisuus | 0,007 mm |
| Laatikoston leveys | 600 mm |
| Laatikoston korkeus | 500 mm |
| Laatikostokaapin syvyys | 650 mm |
| Pyöräalustan enimmäiskantavuus | 400 kg |
| Graniittilevyn pituus | 630 mm |
| Graniittilevyn leveys | 400 mm |
| Laatikoiden tehokas leveys | 500 mm |
| Laatikoiden tehokas syvyys | 500 mm |
| Laatikoiden tehollinen leveys g | 20 |
| Laatikoiden tehokas syvyys g:ssä | 20 |
| Sarja | vario |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G4313151500/5 |
|---|---|
| EAN | 4062406131821 |