Pienoismittauspöytä kiveä 50
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Tukeva valujalka, jossa on vakaa mittauspylväs ja luja mittakellonpidin. Mittakellonpitimen ⌀ 8 mm.
Pöydän pinta kestävää kiveä.
Tasaisuus ≤ 5µm
Tekniset tiedot
| ⌀ mittakellopidike | 8 mm |
|---|---|
| Pylvään ⌀ | 22 mm |
| Suurin mittauskorkeus | 105 mm |
| Kapasiteetti | 49 mm |
| Paino | 2.3 kg |
| Kokonaiskorkeus | 200 mm |
| Pöydän Ø | 50 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G44291850 |
|---|---|
| EAN | 2050002040670 |