Pienoismittauspöytä Keramiikka 65X75
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Tukeva valujalka, jossa on vakaa mittauspylväs ja luja mittakellonpidin. Mittakellonpitimen ⌀ 8 mm.
Pöytätaso on korkealaatuista keramiikkaa. Al2 O3 99,7 % läpätty. Ra≤0,1µm.
Malli
Tasomais. ≤ 2µm.Vankka malli.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Mittaustaso |
|---|---|
| Kalibrointi | D1 |
| Pylvään ⌀ | 22 mm |
| Pöydän pituus | 75 mm |
| Pöydän leveys | 65 mm |
| Suurin mittauskorkeus | 100 mm |
| Kapasiteetti | 90 mm |
| Paino | 3.2 kg |
| Kokonaiskorkeus | 200 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G44291765X75 |
|---|---|
| EAN | 4030234000299 |