Mittauspöytä OSIMESSille Osm5
Styckpris:
1 781,86€
Tuotekuvaus
Rakenne
Pylväsmallinen mittauspöytä OSIMESS-sisämittakellolle
Etu
Tarkat, toistettavat ja aikaa säästävät mittaukset. Mahdollisimman hellävarainen työkappaleelle ja mittalaitteelle.
Käyttötiedot
Nopeisiin sarjatarkastuksiin samankaltaisille työkappaleille.
Rakenne
Käsivivun avulla mittapää viedään reikään hammastankoliikkeellä.
Rakenne
Pylväsmallinen mittauspöytä OSIMESS-sisämittakellolle
Etu
Tarkat, toistettavat ja aikaa säästävät mittaukset. Mahdollisimman hellävarainen työkappaleelle ja mittalaitteelle.
Käyttötiedot
Nopeisiin sarjatarkastuksiin samankaltaisille työkappaleille.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Mittauspöytä |
|---|---|
| Suurin työisku | 60 mm |
| Suurin työkappale-⌀ | 200 mm |
| Leveys | 120 mm |
| Pituus | 225 mm |
| Valmistajan merkintä | OSM5 |
| Korkeus | 315 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G435020OSM5 |
|---|---|
| EAN | 2050001047755 |