Jalustajalka S
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Nivelvarsille nro 442110 ja 442114.
Malli
Pysyvät magneettijalat, joissa V-ura pohjassa ja säätönuppi. Magneettivoima vaikuttaa V-uran kautta alapinnassa, tasaisen alapinnan sekä jalan tasaisen takapinnan kautta. Kiinnittyy kaikille tasaisille ja sylinterimäisille pinnoille.
Malli
Tehokkaat iskunkestomagneetit V-muotoisella jalustalla. Kytkentä kääntökahvan avulla.
Sopii
Nivelvarret nro 442110 ja 442114.
Malli
Kestomagneettijalustat, pohjassa V-ura ja säätönuppi. Magneettivoima vaikuttaa V-uran kautta alapinnalla, tasaisen alapinnan sekä jalan tasaisen takapinnan kautta. Tarttuu kaikkiin tasaisiin ja sylinterimäisiin pintoihin.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Magneettijalka |
|---|---|
| Liitäntäkierre | M5 |
| Pitovoima n. | 320 N |
| Liitäntäkierteen sijainti | keskellä |
| Leveys | 30 mm |
| Pituus | 36 mm |
| Korkeus | 36 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G442140S |
|---|---|
| EAN | 4045197551207 |