Jalusta 3
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Nivelvarsiin nro 442110 ja 442114.
Rakenne
Pysyvät magneettijalat, joissa V-ura pohjassa ja väännin. Magneettivoima vaikuttaa V-uran kautta alapinnassa, tasaisen alapinnan sekä jalan tasaisen takapinnan kautta. Kiinnittyy kaikkiin tasaisiin ja sylinterimäisiin pintoihin.
Rakenne
Raskaat kytkentämagneetit V-muotoisella jalustalla. Kytkentä kiertokahvan avulla.
Sopii
Nivelvarsille nro 442110 ja 442114.
Malli
Kestomagneettijalat, joissa pohjassa V-ura ja säätönuppi. Magneettivoima vaikuttaa V-uran kautta alapuolelta sekä pohjan tasaisen alapinnan ja jalan tasaisen takapinnan kautta. Kiinnittyy kaikkiin tasaisiin ja sylinterimäisiin pintoihin.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Magneettijalka |
|---|---|
| Liitäntäkierre | M10 |
| Pitovoima n. | 1300 N |
| Liitäntäkierteen sijainti | sivulla |
| Leveys | 50 mm |
| Pituus | 117 mm |
| Korkeus | 55 mm |
| Toteutus | Kytkentämagneetti |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G4421403 |
|---|---|
| EAN | 4045197861658 |