Jalustajalka 2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Nivelvarsille nro 442110 ja 442114.
Malli
Pysyvät magneettijalat, joiden pohjassa on V-ura ja säätönuppi. Magneettivoima vaikuttaa V-uran kautta alapuolelle sekä tasaisen alapinnan ja jalan tasaisen takapinnan kautta. Kiinnittyy kaikkiin tasaisiin ja sylinterimäisiin pintoihin.
Malli
Tehokkaat kytkettävät magneetit V-muotoisella jalustalla. Kytkentä kiertokahvalla.
Sopii
Nivelvarret nro 442110 ja 442114.
Malli
Kestomagneettijalustat, pohjassa V-ura ja säätönuppi. Magneettivoima vaikuttaa V-uran kautta alapinnalla, tasaisen alapinnan sekä jalan tasaisen takapinnan kautta. Tarttuu kaikkiin tasaisiin ja sylinterimäisiin pintoihin.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Magneettijalka |
|---|---|
| Liitäntäkierre | M10×1,25 |
| Pitovoima n. | 1300 N |
| Liitäntäkierteen sijainti | puoli |
| Leveys | 50 mm |
| Pituus | 117 mm |
| Korkeus | 55 mm |
| Toteutus | Kytkinmagneetti |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G4421402 |
|---|---|
| EAN | 4045197367389 |