Iskulaskuri avaimella
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kuusinumeroinen laskuri, käyttö molemmilta puolilta, myötäpäivään. Nollaus mahdollista vasemmalta tai oikealta sisään työnnettävällä avaimella. Ulkoneva vetoakseli molemmin puolin; iskuvipu voidaan säätää akselilla eri asentoihin. Vetoakseli ⌀ 5 mm, numerokorkeus 4,5 mm, vasaralakattu kotelo.
Käyttötiedot
Kone- ja metalliteollisuudessa stansseissa, saksissa, puristimissa, pakkauskoneissa, automaateissa jne.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Iskulaskuri |
|---|---|
| Numerokorkeus | 4.5 mm |
| Käyttöakselin halkaisija | 5 mm |
| Numerokorkeus | 4.5 mm |
| Iskunpituus minimi–maksimi | 32–60 astetta |
| Iskuliike, enintään | 500 min-1 |
| Leveys | 70 mm |
| Pituus | 28 mm |
| Korkeus | 60 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G470100 |
|---|---|
| EAN | 4045197235046 |