Digitaalinen absoluuttinen mittakello, lukema 0,001 mm 12,5 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Toteutus
Tarkkuusmittausjärjestelmä lasiasteikolla: siirtonopeus ei vaikuta mittaustulokseen, mitta-arvo säilyy myös virran katkaisun jälkeen. Alhainen virrankulutus. Graafinen näyttö toleranssivertailuun.
Mitta-arvokertoimen syöttö on mahdollista.
Toimitussisältö
Sis. 1 paristo nro 081560, koko 357.
Erikoisvarusteet
Datakaapeli nro 497080, erikoiskärki nro 434900; 434910; 434915.
Selitysteksti
Näyttö kääntyvä 330°
Tekniset tiedot
| Mittaustekniikka | digitaalinen |
|---|---|
| Tuotetyyppi | mittakello |
| Mittausarvomuisti | nollakohdan kertaluonteinen asetus |
| Normi | Pajastandardi |
| Datalähtö | USB-liitäntä; Digimatic-liitäntä |
| Kalibrointi | C1 |
| Mittausalue | 12.5 mm |
| Mittausvoima | 1,2 N |
| Kotelon ⌀ | 61 mm |
| Normi | Pajastandardi |
| Kiinnitysvartta ⌀ h6 | 8 mm |
| Silmukka mittakellon takapuolella | ei |
| Kotelon paksuus | 39 mm |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081560 357 |
| Valittava lukema | 0,01 / 0,001 mm |
| Valittava lukema | 0,01 / 0,001 mm |
| Datalähtö | USB-liitäntä; Digimatic-liitäntä |
| Virheraja | 0.003 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G43446012,5 |
|---|---|
| EAN | 4946368586472 |