Digitaalinen mittakello, lukema 0,001 mm 12,5 mm
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Digitaalinen mittakello, jossa on tukeva alumiinikotelo ja erittäin suuri näyttö sekä integroidut kolmen värin toleranssi-LEDit.
Lisäksi analoginen lisänäyttö ja painikkeet toleranssirajojen erityistä asettamista varten. Min/Max/Delta, toleranssi, muuntokerroin, AutoOff. Mittojen esiasetus (preset) haluttuun arvoon. Laskee suunnanvaihdon takaisinpalautuksen. Säästötila ja automaattinen käynnistys, absoluuttinen järjestelmä.
Toimitussisältö
Sisältää 1 pariston nro 081560, koko CR2032.
Erikoislisävarusteet
Datakaapeli nro 498948, nostovipu nro 434212, vara- ja erikoisanturi nro 434900; 434910, akkuyksikkö nro 404310.
Toiminto
IP54: Suoja roiskuvalta vedeltä kaikista suunnista ja suoja sisäisiltä pölykertymiltä (pölysuojattu) sekä täydellinen kosketussuoja.
Rakenne
Digitaalinen mittakello tukevalla alumiinikotelolla ja erittäin suurella näytöllä, jossa on integroidut toleranssi-LEDit kolmessa värissä.
Lisäksi analoginäyttö ja painikkeet toleranssirajojen erikoisasetukseen. Min/Max/Delta, toleranssi, muunnoskerroin, AutoOff. Mitta-arvon esiasetus (preset) vapaasti valittavalle arvolle. Laskee suunnanvaihdon. Virransäästötila ja automaattinen käynnistys, absoluuttinen järjestelmä.
Toimitussisältö
Sis. 1 paristo nro 081560, koko CR2032.
Erikoistarvikkeet
Datakaapeli nro 498948, nostovipu nro 434212, vara- ja erikoiskärki nro 434900; 434910, paristopaketti nro 404310.
Tekniset tiedot
| Mittaustekniikka | digitaalinen |
|---|---|
| Tuotetyyppi | mittakello |
| Normi | Pajastandardi |
| Datalähtö | RS232C-liitäntä; USB-liitäntä |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Kotelon materiaali | Alumiini |
| Kalibrointi | C1 |
| Mittausalue | 0 - 12.5 mm |
| Kotelon ⌀ | 59.5 mm |
| Normi | Pajastandardi |
| Kiinnitysvartta ⌀ h6 | 8 mm |
| IP-suojausluokka | IP 54 |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Vaihdettava näyttö | 0,00005 tuuma |
| Vaihdettava näyttö | 0.001 mm; 0.001 mm; 0.001 mm |
| Datalähtö | RS232C-liitäntä; USB-liitäntä |
| Akkutyyppi | Nappiparisto |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G43434012,5 |
|---|---|
| EAN | 4062406720179 |