Suuri sekuntikello Mesotron
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kvartsiohjattu sekuntikello.
Toimitussisältö
Sisältää 1 pariston nro 081561, koko LR6.
Rakenne
Taulu, jossa asteikko 60 ja 100. Toiminnot: käynnistys/pysäytys, lisäys.
Rakenne
Kvartsiohjattu sekuntikello.
Toimitussisältö
Sisältää 1 pariston nro 081561, koko LR6.
Tekniset tiedot
| Mittaustekniikka | analoginen |
|---|---|
| Kalibrointi | N1 |
| Tuotetyyppi | Sekuntikello |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081561 LR6 |
| Syvyys | 95 mm |
| Leveys | 130 mm |
| Korkeus | 175 mm |
| Mittaustekniikka | analoginen |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G469625MESOTRON |
|---|---|
| EAN | 4260477382542 |