Digitaalinen tarkkuusastelevy 180 mm 180 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Työkappaleiden kulmien helppoon mittaamiseen. Voidaan käyttää yhdessä työntömitan tai korkeusmittarin kanssa. Erittäin helppo kiinnittää työntömittaan kahdella kiristysruuvilla. Mukana neliöpidin korkeusmittariin ja korkeuskorkkirautaan kiinnittämistä varten.
Toimitussisältö
Sis. neliöpidin kiinnitystä varten korkeusmittariin, 2 paristoa nro 081561 kokoa LR3.
Tekniset tiedot
| Mittaustekniikka | digitaalinen |
|---|---|
| Kalibrointi | Hinta pyydettäessä |
| Tuotetyyppi | Kulmamittari |
| Pakkaus | Tukeva laatikko |
| Normi | Pajastandardi |
| Kiskon pituus | 180 mm |
| Mittausalue | 180 astetta |
| Virheraja | ± 5 min |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081560 CR2032 |
| Vaihdettava näyttö | 1 miinus tai 0,01º |
| Mittakiskon pituus | 35 mm |
| Paino | 150 g |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G454005180 |
|---|---|
| EAN | 4045197294661 |