Digitaalinen kulmamittari
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Tukeva metallikotelo, jossa alapuolella ja tasaisilla sivupinnoilla kummallakin kaksi voimakasta magneettia. Kulman näyttö suurella LCD-näytöllä. Kun kulma on suurempi kuin 90°, näyttö kääntyy automaattisesti mukana. Kulma voidaan ilmaista vaakatason suhteen tai kahden pinnan välillä (absoluuttinen ja suhteellinen mittaus).
Toimitussisältö
Sis. 1 pariston nro 081551, koko 6LR61.
Tekniset tiedot
| Mittaustekniikka | digitaalinen |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kaltevuusmittari |
| Lukema | 0,05 astetta |
| Elektroniikkamoduulin virheraja | 0,5 % astetta |
| Leveys | 56 mm |
| Pituus | 56 mm |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Korkeus | 31 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081551 6LR61 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G467564 |
|---|---|
| EAN | 4045197523891 |