Digitaalinen kaltevuusmittari 3600
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
- Alumiinirunko, jossa tarkkuuskoneistetut kosketuspinnat ja yläpuolella prisma.
- Näytön suuntanuolet helpottavat suuntausta 0°:een ja 90°:een.
- Lukituspainike mittausarvon jäädyttämiseen.
- Nollapisteen asetus haluttuun asentoon.
Toimitussisältö
Sis. säilytyskotelon ja 1 pariston nro 081561, koko 6LR61.
Tekniset tiedot
| Mittaustekniikka | digitaalinen |
|---|---|
| Kalibrointi | H2 |
| Tuotetyyppi | Kallistusmittari |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| Normi | Verstasnormi |
| Mittausalue | 360 (4×90°) astetta |
| Lukema | 0,01 (0° − 9,99°) / 0,1 (10° − 90°) astetta |
| Elektroniikkamoduulin virheraja | 0,05 (0° − 10°) / 0,1 (80° − 90°) / 0,2 (11° − 79°) astetta |
| Tasaisuustoleranssi | 0.0762 mm |
| Leveys | 31 mm |
| Pituus | 153 mm |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Korkeus | 49 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081561 6LR61 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G4675603600 |
|---|---|
| EAN | 2050001668448 |