Ruuvisarja kääntöterälle, 5-osainen 1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tekniset tiedot
| Kierrekoko | M3 |
|---|---|
| Kiristysmomentti | 2 Nm |
| Tuotetyyppi | Vaihtoterän ruuvi |
| Pituus l | 6.5 mm |
| Valmistajan merkintä | SR 14-562/S |
| Kierrekoko | M3,5 |
| Kiristysmomentti | 3.2 Nm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2296951 |
|---|---|
| EAN | 7291075417524 |