DUO-LOCK-jatke sylinterimäinen, teräs, lyhyt SAFE-LOCK Dl12
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Pinnoitettu optimaalista sisään- ja uloskutistusta varten.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kierteellä varustetun jyrsimen pidin |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Suositeltu kiristysmomentti | 30 Nm |
| Duo-lock-liitäntä | DL12 |
| ⌀ d2 | 11,5 mm |
| Varren halkaisija ds | 12 mm |
| L2 | 6 mm |
| Kokonaispituus l | 65 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G220370DL12 |
|---|---|
| EAN | 4034221149909 |