WCHX 060202
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Porausväline nro 268463−268468, koko 11.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vaihtoterä sorvaukseen |
|---|---|
| Usp1 | WCHX 060202 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WCHX 060202 |
| Sopii työkalun halkaisijalle dc | 11 mm |
| Laatu/tyyppi | HB7130 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | UNI |
| Kulmasäde | 0.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WCHX 060202 |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 65–200 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7130 |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Tyyppi | UNI |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 268480 |
|---|---|
| EAN | 4045197470560 |