Positiiviset vaihtoterät WXGU040308R-TS AH725 WXGU040302R-TS KS05F
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6723712
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Positive Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Vaihtoterät | |
| Pinnoite | |
| Leikkuusärmän materiaali | Carbide |
| Mittayksikkö | Tuum |
| Soveltuvat materiaalit | | Valurauta | Alumiini / Ei-rautametallit | Superseokset / Titaani | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | KS05F |
| Lastunmurtajan tyyppi | MFT-TS |
| Päävapautuskulma (AN) | 5 astetta |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0078 |
| Kiinnitysreiän halkaisija (D1) | 0.106" |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 1/4" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 80 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 1/8" |
| Materiaali | N |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.0031 "/kierros |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0118 "/kierros |
| Min. D.O.C. | 0.0118" |
| Pakkauspaino | 0.0551 |
| Tuotetyyppi | Positiiviset vaihtoterät |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Lastunmurtaja | MFT-TS |
| Materiaalille (värirengas) | keltainen |
| Materiaalille (ensisijainen) | U - UNI |
| Laatu/tyyppi | KS05F |
| Kulmasäde | 0.2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6723712 |
|---|---|
| EAN | 4543885753051 |
| Valmistajan tuotenumero | 6723712 |