WNMG 060408
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
WNMG 060408Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöteräpala sorvaukseen |
| Usp1 | WNMG 060408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 060408 |
| Laatu/tyyppi | HBT130 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | MF |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 6 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 060408 |
| Syöttö f | 0.12 - 0.45 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | MM |
| Leikkuusyvyys ap max | 2 mm |
| Leikkuusuhde | katkoava leikkaus; katkoava leikkaus; katkoava leikkaus |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 50 - 200 m/min |
| Laatu/tyyppi | HBT130 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeakoneistuksesta viimeistelykoneistukseen |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5 - 5 mm |
| Pinnoite | TiCN |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 252093 |
|---|---|
| EAN | 4062406256814 |