Negatiiviset teräpalat WNMG060408E-FW T9205 WNMG060404E-FW NS9530
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6735925
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Negative Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Kääntöteräpalat | |
| Pinnoite | |
| Leikkuusärmän materiaali | Cermet |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Teräs | Ruostumaton teräs | Valurauta | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | NS9530 |
| Lastunmurtajan tyyppi | FW |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0157 |
| Kiinnitysreiän halkaisija (D1) | 0.15" |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 3/8" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 80 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 0.187" |
| Materiaali | P |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.004 "/kierros |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0118 "/kierros |
| Min. D.O.C. | 0.0196" |
| Pakkauspaino | 0.0882 |
| Tuotetyyppi | Negatiiviset teräpalat |
| Leikkausmateriaali | Kermetti |
| Lastunmurtaja | FW |
| Materiaalille (värirengas) | sininen |
| Materiaalille (ensisijainen) | P - Teräs |
| Laatu/tyyppi | NS9530 |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6735925 |
|---|---|
| EAN | 4543885762428 |
| Valmistajan tuotenumero | 6735925 |