WNMG 080404 Wiper Ca515
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
WNMG 080404 WiperKäyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvausvaihtopala |
| Usp1 | WNMG 080404 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 080404 |
| Usp2 | Pyyhkäisyterä |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 6 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 080404 |
| Syöttö f | 0.15 - 0.6 mm/k |
| Lastunmurtaja | WQ |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.75 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 70–435 m/min |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeasta viimeistelyyn |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 1 - 3.8 mm |
| Toleranssi | M |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Musta | CA515 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G252113CA515 |
|---|---|
| EAN | 4960664678679 |