WNMG 080404 Wiper
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
WNMG 080404 WiperKäyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöterä sorvaukseen |
| Usp1 | WNMG 080404 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 080404 |
| Usp2 | Wiper |
| Laatu/tyyppi | HB7020 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 6 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 080404; WNMG 080404; WNMG 080404 |
| Syöttö f | 0,1–0,5 mm/k |
| Lastunmurtaja | WSS; WSS; WSS |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.75 mm |
| Leikkuusuhde | katkoileva lastuaminen; katkoileva lastuaminen; katkoileva lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 170–480 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7020-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea koneistus – viimeistelykoneistus |
| Leikkausmateriaali | VHM; VHM; VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,3–2,5 mm |
| Leikkausmateriaali | KM; KM; KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 080404; WNMG 080404; WNMG 080404 |
| Porakäyttö | katkoileva lastuaminen; katkoileva lastuaminen; katkoileva lastuaminen |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | WSS; WSS; WSS |
| Musta | HB7020-2; HB7020-2; HB7020-2 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 251963 |
|---|---|
| EAN | 4069515018562 |