WNMG 080404 Wiper Ca025p
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
WNMG 080404 WiperKäyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | vaihtoterä sorvaukseen |
| Usp1 | WNMG 080404 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 080404 |
| Usp2 | Wiper |
| Laatu/tyyppi | CA025P |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.5 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 6 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 080404 |
| Syöttö f | 0.07 - 0.3 mm/v |
| Lastunmurtaja | WP |
| Leikkuusyvyys ap max | 2 mm |
| Leikkuusuhde | katkonainen lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 70 - 420 m/min |
| Laatu/tyyppi | CA025P |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistelykoneistus |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5 - 2 mm |
| Pinnoite | CVD |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G252013CA025P |
|---|---|
| EAN | 4960664865680 |