WNMG 060408 Wiper
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
WNMG 060408 WiperTekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen teräpala |
| Usp1 | WNMG 060408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 060408; WNMG 060408; WNMG 060408 |
| Usp2 | Pyyhin |
| Laatu/tyyppi | HB7020-2 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0,8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 6 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 060408; WNMG 060408; WNMG 060408 |
| Syöttö f | 0.2 - 0.6 mm/k |
| Lastunmurtaja | WSM; WSM; WSM |
| Leikkuusyvyys ap max | 2 mm |
| Leikkuusuhde | katkoileva leikkuu; katkoileva leikkuu; katkoileva leikkuu |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 140 - 420 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7020-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Rouhinta ja viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM; VHM; VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5 - 4 mm |
| Leikkausmateriaali | KM; KM; KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 060408; WNMG 060408; WNMG 060408 |
| Porakäyttö | katkoileva leikkuu; katkoileva leikkuu; katkoileva leikkuu |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | WSM; WSM; WSM |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 252065 |
|---|---|
| EAN | 4069515018784 |