Negatiiviset vaihtoterät 6QS-WNGA 432-H BXA20
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6776239
- Varastotilanne
- 8kpl Varastossa
Tuotekuvaus
Merkinnän viimeinen kirjain tarkoittaa seuraavaa. F: Terävä särmä L: Särmän valmistelu, joka vähentää sivupinnan kulumista LF: Särmän valmistelu, joka vähentää purseita LC: Särmän valmistelu, joka vähentää kuoppakulumista H: Särmän valmistelu, joka vähentää murtumista FW; W; WL; WJ; WG: Pyyhin (wiper)Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Negative Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Kääntöterä | |
| Pinnoite | |
| Leikkuusärmän materiaali | PCBN |
| Mittayksikkö | Tuumaa |
| Soveltuvat materiaalit | | Kovat materiaalit | |
| KTT | 7998 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | BXA20 |
| Lastunmurtajan tyyppi | Wavy-H |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0315 |
| Kiinnitysreiän halkaisija (D1) | 0.203" |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 1/2" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 80 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 0.187" |
| Materiaali | H |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0,0012"/kierros |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0118 "/rev |
| Min. D.O.C. | 0.002" |
| Pakkauspaino | 0 |
| Tuotetyyppi | Negatiiviset vaihtoterät |
| Leikkausmateriaali | PCBN |
| Lastunmurtaja | Wavy-H |
| Materiaalille (värirengas) | punainen |
| Materiaalille (ensisijainen) | H - Karkaistu teräs |
| Laatu/tyyppi | BXA20 |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6776239 |
|---|---|
| EAN | 4543885794467 |
| Valmistajan tuotenumero | 6776239 |