Negatiiviset kääntöterät WNMG060402E-TS NS9530
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6797221
- Varastotilanne
- 10kpl Varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Negative Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Vaihtoterät | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Teräs | Ruostumaton teräs | Valurauta | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | NS9530 |
| Lastunmurtajan tyyppi | TS |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0079 |
| Kiinnitysreiän halkaisija (D1) | 0.15" |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 3/8" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 80 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 0.187" |
| Materiaali | P |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.0012 "/rev |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0079 "/kierros |
| Min. D.O.C. | 0.0079" |
| Pakkauspaino | 0 |
| Tuotetyyppi | Negatiiviset kääntöterät |
| Leikkausmateriaali | Cermet |
| Lastunmurtaja | TS |
| Materiaalille (värirengas) | sininen |
| Materiaalille (ensisijainen) | P - Teräs |
| Laatu/tyyppi | NS9530 |
| Kulmasäde | 0.2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6797221 |
|---|---|
| EAN | 4543885833012 |
| Valmistajan tuotenumero | 6797221 |