WNMG 080416 Ca025p
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
WNMG 080416Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | vaihtoterä sorvaukseen |
| Usp1 | WNMG 080416 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 080416 |
| Laatu/tyyppi | CA510 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 1 mm |
| Kulmasäde | 1.6 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 6 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 080416 |
| Syöttö f | 0.15 - 0.6 mm/k |
| Lastunmurtaja | PS |
| Leikkuusyvyys ap max | 3.8 mm |
| Leikkuusuhde | katkonainen lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 70 - 420 m/min |
| Laatu/tyyppi | CA025P |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeakoneistus |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 1 - 3.8 mm |
| Toleranssi | M |
| Pinnoite | CVD |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G252118CA025P |
|---|---|
| EAN | 4960664865932 |