WNMG 080412 Ca315
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
WNMG 080412Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvausteräpalat |
| Usp1 | WNMG 080412 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 080412 |
| Laatu/tyyppi | CA115P |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | K |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.8 mm |
| Kulmasäde | 1.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 6 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 080412 |
| Syöttö f | 0.15–0.5 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | KG |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.75 mm |
| Leikkuusuhde | katko; katko; katko |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 150–350 m/min |
| Laatu/tyyppi | CA315 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeus-/viimeistelykoneistus |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5–4 mm |
| Toleranssi | M |
| Pinnoite | pinnoitettu |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G252116CA315 |
|---|---|
| EAN | 4960664800193 |