WNMG 080408 Hb7140-1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
WNMG 080408Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoterä sorvaukseen |
| Usp1 | WNMG 080408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 080408; WNMG 080408; WNMG 080408 |
| Laatu/tyyppi | HB7010-2 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 6 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 080408 |
| Syöttö f | 0.1 - 0.4 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | VS |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.75 mm |
| Leikkuusuhde | katkoittainen lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 70 - 260 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7140-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.3 - 2 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G251964HB7140-1 |
|---|---|
| EAN | 4045197820839 |