WN.G 080408 Pdl010
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
WN.G 080408Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoterä sorvaukseen |
| Usp1 | WN.G 080408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 080408 |
| Laatu/tyyppi | SW05 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | N |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 6 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 080408 |
| Syöttö f | 0.1–0.4 mm/v |
| Lastunmurtaja | AH |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.75 mm |
| Leikkuusuhde | katkoittainen lastuaminen; katkoittainen lastuaminen; katkoittainen lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 200–600 m/min |
| Laatu/tyyppi | PDL010 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea-/viimeistelytyöstö |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Leikkuusyvyys ap | 1–3.5 mm |
| Toleranssi | G |
| Pinnoite | pinnoitettu |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G252114PDL010 |
|---|---|
| EAN | 4960664848584 |