WN.G 080404 Pdl010
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
WN.G 080404Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvausvaihtopala |
| Usp1 | WN.G 080404 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WN.G 080404 |
| Laatu/tyyppi | CA125P |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | N |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 6 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 080404 |
| Syöttö f | 0,1–0,4 mm/k |
| Lastunmurtaja | AH |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.75 mm |
| Leikkuusuhde | katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 200–600 m/min |
| Laatu/tyyppi | PDL010 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Rouhinta-/viimeistelytyöstö |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Leikkuusyvyys ap | 1–3,5 mm |
| Toleranssi | G |
| Pinnoite | pinnoitettu |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G252112PDL010 |
|---|---|
| EAN | 4960664848577 |