WNMG 080412 Hb7020
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
WNMG 080412Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöterä sorvaukseen |
| Usp1 | WNMG 080412 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 080412 |
| Laatu/tyyppi | HB7120-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,8 mm |
| Kulmasäde | 1,2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 6 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 080412 |
| Syöttö f | 0,2–0,5 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | SM |
| Leikkuusyvyys ap max | 2,75 mm |
| Leikkuusuhde | katkeava lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 120–350 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7020 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeatyöstöstä hienotyöstöön |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,5–4 mm |
| Toleranssi | M |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G252072HB7020 |
|---|---|
| EAN | 4045197764249 |