WNMG 080404 Ca125p
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
WNMG 080404Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoterä sorvaukseen |
| Usp1 | WNMG 080404 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 080404 |
| Laatu/tyyppi | PR115S |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 6 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 080404 |
| Syöttö f | 0.07 - 0.3 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | HQ |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.75 mm |
| Leikkuusuhde | katkoittainen lastuaminen; katkoittainen lastuaminen; katkoittainen lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 150 - 320 m/min |
| Laatu/tyyppi | CA125P |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM; VHM; VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5 - 2 mm |
| Leikkausmateriaali | KM; KM; KM |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva; sopiva; sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva; sopiva; sopiva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | sopiva; sopiva; sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Kuivakoneistus | sopiva; sopiva; sopiva |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G252012CA125P |
|---|---|
| EAN | 4960664017263 |