Kääntöterä sorvaukseen Hbt020
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
WNMG 080404Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöterä sorvaukseen |
| Usp1 | WNMG 080404 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 080404 |
| Laatu/tyyppi | HBT020 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,25 mm |
| Kulmasäde | 0,4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 6 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 080404 |
| Syöttö f | 0,1–0,45 mm/v |
| Lastunmurtaja | PM |
| Leikkuusyvyys ap max | 2,75 mm |
| Leikkuusuhde | katkoava lastuaminen; katkoava lastuaminen; katkoava lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 100–280 m/min |
| Laatu/tyyppi | HBT020 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea työstö viimeistelyyn |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,8–5 mm |
| Pinnoite | TiCN |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G252094HBT020 |
|---|---|
| EAN | 4062406256845 |