WNMG 060408 Hb7020
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
WNMG 060408Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen kääntöteräpalat |
| Usp1 | WNMG 060408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 060408 |
| Laatu/tyyppi | HB7010-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 6 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 060408 |
| Syöttö f | 0.2 - 0.5 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | SM |
| Leikkuusyvyys ap max | 2 mm |
| Leikkuusuhde | katkoileva lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 120 - 350 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7020 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeatyöstöstä viimeistelyyn |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5 - 4 mm |
| Toleranssi | M |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G252064HB7020 |
|---|---|
| EAN | 4045197699619 |