Sorvauksen teräpala Hb7210-1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G252074HB7210-1
- Varastotilanne
- 378kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
WNMA 080412Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen teräpala |
| Usp1 | WNMA 080412 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMA 080412 |
| Laatu/tyyppi | HB7210-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | K |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,4 mm |
| Kulmasäde | 1,2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 6 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMA 080412 |
| Syöttö f | 0,3–0,7 mm/v |
| Leikkuusyvyys ap max | 6,5 mm |
| Leikkuusuhde | katkoileva leikkuu; katkoileva leikkuu; katkoileva leikkuu |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 100–450 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7210-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea- ja viimeistelytyöstöön |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,4–6,5 mm |
| Toleranssi | M |
| Pinnoite | TiCN |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G252074HB7210-1 |
|---|---|
| EAN | 4062406059187 |