WNMG 080408 Ic6025
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Pienin tilausmäärä vastaa yhtä pakkausyksikköä (VPE) tai sen monikertaa.
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoterä sorvaukseen |
| Usp1 | WNMG 080408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 080408 |
| Laatu/tyyppi | IC6015 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.1 mm |
| Kulmasäde | 0,8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 6 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 080408 |
| Syöttö f | 0.1 - 0.4 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | F3M |
| Leikkuusyvyys ap max | 2 mm |
| Leikkuusuhde | katkaisu ajoittain; katkaisu ajoittain; katkaisu ajoittain |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 120–230 m/min |
| Laatu/tyyppi | IC6025 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistelykoneistus |
| Leikkausmateriaali | VHM; VHM; VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.1 - 1.5 mm |
| Leikkausmateriaali | KM; KM; KM |
| Profiili | Viimeistelykoneistus; Viimeistelykoneistus; Viimeistelykoneistus |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Valmistajan merkintä | WNMG 080408-F3M IC6025 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G251991IC6025 |
|---|---|
| EAN | 7291075336757 |