Hb7210-1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
WNMA 080408Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Usp1 | WNMA 080408 |
| Laatu/tyyppi | HB7210-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | K |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.4 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | WNMA 080408 |
| Syöttö f | 0.3 - 0.7 mm/kierros |
| Leikkuusyvyys ap max | 6.5 mm |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | Karkea työstö viimeistelyyn |
| Laatu/tyyppi | HB7210-1 |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.4 - 6.5 mm |
| Toleranssi | M |
| Pinnoite | TiCN |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Terän toteutus | 6 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G252076HB7210-1 |
|---|---|
| EAN | 4062406059170 |