Sorvausteräpalat Me
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
MEGACOAT-pinnoitetut CBN-kääntöteräpalat.
Rakenne
MultiEdge; 2 tai 3 särmää per kääntöteräpala.
Rakenne
MEGACOAT-pinnoitetut CBN-vaihtopalat.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvausteräpalat |
| Usp1 | WNGA 080408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNGA 080408 |
| Usp2 | CBN (0°) |
| Tuotenimen attribuutti | KBN05M |
| Laatu/tyyppi | KBN05M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.05 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNGA 080408 |
| Syöttö f | 0.1–0.2 mm/k |
| Leikkuusyvyys ap max | 0.2 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 120–200 m/min |
| Laatu/tyyppi | KBN05M |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistelykoneistus |
| Leikkausmateriaali | CBN |
| Leikkuusyvyys ap | 0.05–0.2 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Terän toteutus | ME |
| Tyyppi | ME |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G255689ME |
|---|---|
| EAN | 4960664599356 |