Positiiviset vaihtoteräpalat WXGU040308R-TSW AH8015 WXGU040304R-TSW AH725
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6723696
- Varastotilanne
- 130kpl Varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Positive Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Vaihtopalaterä | |
| Pinnoite | TiAlN |
| Leikkuusärmän materiaali | Carbide |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Teräs | Ruostumaton teräs | Valurauta | Kovat materiaalit | Alumiini / ei-rautametallit | Superseokset / titaani | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | AH725 |
| Lastunmurtajan tyyppi | MFT-TSW |
| Päävapautuskulma (AN) | 5 astetta |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0157 |
| Kiinnitysreiän halkaisija (D1) | 0.106" |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 1/4" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 80 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 1/8" |
| Materiaali | P|M|K |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.0031 "/kierros |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0157 "/kierros |
| Min. D.O.C. | 0.0118" |
| Pakkauspaino | 0.0529 |
| Tuotetyyppi | Positiiviset vaihtoteräpalat |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Lastunmurtaja | MFT-TSW |
| Materiaalille (värirengas) | vihreä |
| Pinnoite | TiAlN |
| Materiaalille (ensisijainen) | U - UNI |
| Laatu/tyyppi | AH725 |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6723696 |
|---|---|
| EAN | 4543885752894 |
| Valmistajan tuotenumero | 6723696 |