WOHX 080402 oikea W01
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
WOHX 080402 oikea W01Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | Oikea |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpala sorvaukseen |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WOHX 080402 R |
| Usp2 | Oikea |
| Tuotenimen attribuutti | W01 |
| Lastukulma | 12 astetta |
| Laatu/tyyppi | P25M |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,15 mm |
| Kulmasäde | 0,2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WOHX 080402 R |
| Syöttö f | 0.1 - 0.3 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | G12 |
| Leikkuusyvyys ap max | 2,75 mm |
| Leikkuusuhde | katkoava lastuaminen; katkoava lastuaminen; katkoava lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 120 - 300 m/min |
| Laatu/tyyppi | BK6425 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,5 - 1,5 mm |
| Pinnoite | pinnoitettu |
| Toissijainen käyttö | M |
| Leikkausnopeus vc toissijainen käyttö | 120 - 180 m/min |
| Kääntöteräpalaprofiili | Oikea |
| Lastunmurtaja | G12 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 268902 |
|---|---|
| EAN | 4047109224179 |