WOHX 08T302 oikea P25M P25m
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
WOHX 08T302 oikea W00Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | Oikea |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Teräpalat sorvaukseen |
| Usp1 | WOHX 08T302 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WOHX 08T302 R |
| Usp2 | Oikea |
| Tuotenimen attribuutti | W00 |
| Lastukulma | 6 astetta |
| Laatu/tyyppi | P25M |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.15 mm |
| Kulmasäde | 0.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WOHX 08T302 R |
| Syöttö f | 0.1 - 0.3 mm/v |
| Lastunmurtaja | G06 |
| Leikkuusyvyys ap max | 2,75 mm |
| Leikkuusuhde | lastuaminen katkonainen; lastuaminen katkonainen; lastuaminen katkonainen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 120 - 300 m/min |
| Laatu/tyyppi | P25M |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5 - 1.5 mm |
| Pinnoite | pinnoitettu |
| Toissijainen käyttö | M |
| Leikkausnopeus vc toissijainen käyttö | 120 - 180 m/min |
| Kääntöteräpalaprofiili | Oikea |
| Lastunmurtaja | G06 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G268903P25M |
|---|---|
| EAN | 4047109072633 |