WCHX 10T308
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Poraus-/avarrustyökaluille nro 268463–268468, koko 20.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sorvauksen kääntöterä |
|---|---|
| Usp1 | WCHX 10T308 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WCHX 10T308 |
| Sopii työkalun halkaisijalle dc | 20 mm |
| Laatu/tyyppi | HB7130 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Kulmasäde | 0,2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WCHX 10T308 |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 110–220 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7120 |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Toissijainen käyttö | M |
| Leikkausnopeus vc toissijainen käyttö | 110–140 m/min |
| Tyyppi | SM |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 268494 |
|---|---|
| EAN | 4045197470966 |