WCHX 040104
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Poraustyökaluun nro 268463–268468, koko 8.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpala sorvaukseen |
|---|---|
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WCHX 040104 |
| Sopii työkalun halkaisijalle dc | 8 mm |
| Laatu/tyyppi | HB7130 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | N |
| Kulmasäde | 0,2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WCHX 040104 |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 300 - 600 m/min |
| Laatu/tyyppi | HU70AL |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Toissijainen käyttö | K |
| Leikkausnopeus vc toissijainen käyttö | 180 m/min |
| Tyyppi | ALU |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 268474 |
|---|---|
| EAN | 4045197470348 |