WNMG 080412 Wiper HB7020 Hb7020
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
WNMG 080412 WiperKäyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpalat sorvaukseen |
| Usp1 | WNMG 080412 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 080412 |
| Usp2 | Wiper |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 6 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 080412 |
| Syöttö f | 0.15 - 0.35 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | WSS |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.75 mm |
| Leikkuusuhde | katkova lastuaminen; katkova lastuaminen; katkova lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 150 - 400 m/min |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea- ja viimeistelykoneistukseen |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,3–2 mm |
| Leikkausmateriaali | KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 080412 |
| Porakäyttö | katkova lastuaminen |
| Profiili | Karkea- ja viimeistelykoneistukseen |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | WSS |
| Musta | HB7020 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G251967HB7020 |
|---|---|
| EAN | 4045197948663 |