WNMG 080408 Wiper
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
WNMG 080408 WiperTekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen teräpala |
| Usp1 | WNMG 080408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 080408; WNMG 080408; WNMG 080408 |
| Usp2 | Pyyhin |
| Laatu/tyyppi | HB7020-2 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0,8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 6 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 080408; WNMG 080408; WNMG 080408 |
| Syöttö f | 0.1 - 0.5 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | WSS; WSS; WSS |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.75 mm |
| Leikkuusuhde | katkoileva leikkuu; katkoileva leikkuu; katkoileva leikkuu |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 170 - 480 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7020-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM; VHM; VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.3 - 2.5 mm |
| Leikkausmateriaali | KM; KM; KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 080408; WNMG 080408; WNMG 080408 |
| Porakäyttö | katkoileva leikkuu; katkoileva leikkuu; katkoileva leikkuu |
| Profiili | Viimeistelykoneistus; Viimeistelykoneistus; Viimeistelykoneistus |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | WSS; WSS; WSS |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 251965 |
|---|---|
| EAN | 4069515018647 |