WNMG 080404 Wiper Ca025p
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
WNMG 080404 WiperKäyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvausvaihtopala |
| Usp1 | WNMG 080404 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 080404 |
| Usp2 | Pyyhkäisyterä |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 1 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 6 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 080404 |
| Syöttö f | 0.15 - 0.6 mm/k |
| Lastunmurtaja | WQ |
| Leikkuusyvyys ap max | 3.8 mm |
| Leikkuusuhde | ajoittainen lastuaminen; ajoittainen lastuaminen; ajoittainen lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 70 - 420 m/min |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeakoneistus |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 1 - 3.8 mm |
| Toleranssi | M |
| Pinnoite | CVD |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva; sopiva; sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva; sopiva; sopiva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | sopiva; sopiva; sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Musta | CA025P |
| Kuivakoneistus | sopiva; sopiva; sopiva |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G252113CA025P |
|---|---|
| EAN | 4960664865734 |