WNMG 060404 Wiper Hb7020-2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G251953HB7020-2
- Varastotilanne
- 248kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
WNMG 060404 WiperTekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen vaihtopala |
| Usp1 | WNMG 060404 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 060404; WNMG 060404; WNMG 060404 |
| Usp2 | Wiper |
| Laatu/tyyppi | HB7020-2 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 6 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 060404; WNMG 060404; WNMG 060404 |
| Syöttö f | 0.1 - 0.5 mm/k |
| Lastunmurtaja | WSS; WSS; WSS |
| Leikkuusyvyys ap max | 2 mm |
| Leikkuusuhde | katkoslastuaminen; katkoslastuaminen; katkoslastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 170 - 480 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7020-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeatyöstöstä hienotyöstöön |
| Leikkausmateriaali | VHM; VHM; VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.3 - 2.5 mm |
| Leikkausmateriaali | KM; KM; KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 060404; WNMG 060404; WNMG 060404 |
| Porakäyttö | katkoslastuaminen; katkoslastuaminen; katkoslastuaminen |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | WSS; WSS; WSS |
| Musta | HB7020-2; HB7020-2; HB7020-2 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G251953HB7020-2 |
|---|---|
| EAN | 4069515018401 |