WNMG 080408 Hb7130-2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G251964HB7130-2
- Varastotilanne
- 229kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
WNMG 080408Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoterä sorvaukseen |
| Usp1 | WNMG 080408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 080408; WNMG 080408; WNMG 080408 |
| Laatu/tyyppi | HB7010-2 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 6 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 080408 |
| Syöttö f | 0.1 - 0.4 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | VS |
| Leikkuusyvyys ap max | 2 mm |
| Leikkuusuhde | katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 80 - 270 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7130-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Rouhinnasta viimeistelyyn |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.3 - 2 mm |
| Pinnoite | pinnoitettu |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva; sopiva; sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva; sopiva; sopiva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | sopiva; sopiva; sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Katkonaiset lastuamisolosuhteet | sopiva; sopiva; sopiva |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G251964HB7130-2 |
|---|---|
| EAN | 4067263290865 |