WNMG 080408 Hb7020-2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G251964HB7020-2
- Varastotilanne
- 319kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
WNMG 080408Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoterä sorvaukseen |
| Usp1 | WNMG 080408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 080408; WNMG 080408; WNMG 080408 |
| Laatu/tyyppi | HB7010-2 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0,8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 6 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 080408; WNMG 080408; WNMG 080408 |
| Syöttö f | 0.1 - 0.4 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | SS; SS; SS |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.75 mm |
| Leikkuusuhde | katkoileva lastuaminen; katkoileva lastuaminen; katkoileva lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 160 - 400 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7020-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeakoneistuksesta viimeistelyyn |
| Leikkausmateriaali | VHM; VHM; VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.3 - 2 mm |
| Leikkausmateriaali | KM; KM; KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 080408; WNMG 080408; WNMG 080408 |
| Porakäyttö | katkoileva lastuaminen; katkoileva lastuaminen; katkoileva lastuaminen |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | SS; SS; SS |
| Musta | HB7020-2; HB7020-2; HB7020-2 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G251964HB7020-2 |
|---|---|
| EAN | 4069515018609 |